Bedrijfsleden


Regthuys heeft 3 TOPsponsoren:

Rabobank KVNH
www.rabobank.nl/kvnh

Ernst & Young Accountants
http://www.ey.com

Verheul: Adviseurs voor het leven!
https://www.phverheul.nl

verheul

Daarnaast zijn onderstaande bedrijfsleden bij ons actief:

A&D Services
ABC Hekwerk www.abchekwerk.nl
ABN-Amro www.abnamro.nl
Accountants- & Administratiekantoor Van Huizen www.mvhaa.nl
Actus Notarissen www.actusnotarissen.nl
Administratiekantoor Bervoets www.efgbervoets.nl
Agriport www.bezoekagriport.nl
Aha de Man, Verhoeve Groep www.verhoevegroep.com
Alan Rijks Golf Course Design www.alanrijks.nl
Automatic Electric Europe www.ae-europe.nl
Autowaard BV www.autowaard.nl
Arcifer Beheer
B & B Quality Bulbs www.qualitybulbs.com
B& O Project Afbouw www.beno.nl
Ballast Nedam Infra Noord-West Bv www.ballast-nedam.nl
Bakker Koning www.bakkerkoning.nl/
BDO Accountants & Adviseurs www.bdo.nl
Bogra www.bogra.nl
Bot Flowerbulbs.nl www.botflowerbulbs.nl
Bosman Promotor www.bosman-promotor.nl
Bottlenecker www.bottlenecker.nl
Bot Ramen & Deuren BV www.botramenendeuren.nl
Bouwadvies de Leeuw
Bouwbedrijf Theo Kruijer b.v. www.theokruijer.nl
Bouwfonds Ontwikkeling www.bouwfonds.nl
Bredow Hydraulics www.bredow.nl
Breed Schilderwerken B.V. www.breedschilderwerken.nl
Bureau de Klare Lijn www.bdkl.nl
Dakdekkersbedrijf R. Rommers BV www.dakdekker.nl
Deep Drill Supply Group www.deepdrill.nl
De Jong en Roos BV www.jrs.nl
De Toekomst Ontwikkeling B.V. www.dtobv.nl
De Toekomstgroep www.toekomstgroep.nl
Decorette Woonatelier Hoorn www.decorettehoorn.nl
Deloitte Belastingadviseurs www2.deloitte.com/nl
Den Bakker Consultancy www.denbakkerconsultancy.nl
Dijkstra Interim Finance
Doorjeplafond.nl www.doorjeplafond.nl
DSE Oil and Gas www.dseog.com
DWD Interieurbouw www.dwdinterieurs.nl
Ernst & Young www.ey.com/NL
Felixx Pensioen consultants www.felixxpensioen.nl/
Florijn Investments
Fotostudio Gerard Vlaar / Paul Schipper
Forward Business Solutions
www.fotostudiogerardvlaar.nl
http://www.forward-solutions.nl/
FranklinQ InterimResultancy www.franklinq.nl/
Frans Stokman Beheer BV www.fransstokman.nl
Fun Festijn Medemblik
Fysiotherapie Hollands Kroon
www.funfestijn.nl
http://www.fysiotherapiehollandskroon.nl/
G en S Vastgoed www.gensvastgoed.nl
Garage Groenewoud B.V. www.groenewoudvankesteren.nl
Gorter Luiken BV www.gorterluiken.nl
Gorter Group www.gortergroup.com
Grontmij www.grontmij.nl
Grondbalans BV www.grondbalans.com
GP Groot www.gpgroot.nl
Holland Staal www.hollandstaal.nl
H2XCommunicatiemakers www.h2x.nl
Hart Allround Bouw Medemblik
Herke ICT Group
https://www.herke.nl/
HGG Group  www.hgg-group.com/nl/
H&S Adviesgroep www.hsadviesgroep.nl
H. Leegwater Beheer BV www.leegwater.nl
Hekos Oriental Food www.hekos.nl
HSB Bouw www.hsb-bouw.nl/
Huisartsenpraktijk Piccardt Brouwer
ID Administratieve Dienstverlening www.id-administratie.nl
Inbev www.ab-inbev.nl
Indoorspeeltuin FunFestijn www.funfestijn.nl
Interpolis www.interpolis.nl
Intramar www.intramar.nl
Issys ICT www.issys.nl
Jacco Van Zoonen www.vanzoonen.keurslager.nl
Klaver Building www.klaverbuilding.nl
Klaver Giant Groep www.giant.nl
Klaver Kaas www.klaverkaas.nl
Klaver Makelaardij www.klavermakelaardij.nl
Koets/Welboren Financieel Adviseurs
Lean2Succes
www.koetswelboren.nl
http://www.lean2succes.nl
Leegwater Houtbereiding BV www.leegwater.nl
Loodgietersbedrijf Smak
Masters of Golf B.V. www.mastersofgolf.eu
Mats + Profiles www.matsprofiles.nl
Music To Art
NBC Eelman & Partners Accountants en Adviseurs www.nbceelman.nl
Noordwest Ziekenhuisgroep www.gemini-ziekenhuis.nl
Noord Hollands Dagblad www.noordhollandsdagblad.nl
Outdoor Solutions www.outdoor-solutions.nl/
P. Bleeker Langedijk Beheer BV www.beno.nl
PBT Beveiliging www.pbt.nl
Pieterse Prothese Laboratorium www.pieterselab.nl
Poland bestratingen www.polandbestrating.nl
Praktijk Fysiotherapie St. Pancras/Middenwaard/Obdam www.praktijksintpancras.nl/
Pneunet Groep www.pneunetgroep.nl
Punt & Partners Automatisering B.V
Quant Consultancy Electronics
www.pp.nl
http://qconsultancy.nl/nl
Rabobank NHN www.rabobank.nl
Rabobank Kop van Noord-Holland www.rabobank.nl/kvnh
Reflectie.nl Advies & Financiering voor het MKB www.reflectie.nl
Reijngoud Engineering www.reijngoud.nl
REYEZ! Digitaal Bureau www.reyez.nl
Rodi Media www.rodimedia.nl
ROWA Druk & Media www.rowa.nl
Roos Housing www.rooshousing.nl
Niehe lancee/ Brouwer Oudhof www.brouwerenoudhof.nl
Schipper Kozijnen www.schipperkozijnen.nl
Sea mar www.seamar.nl
Slagerij Jeroen de Vries www.slagerijjeroendevries.nl
Smit en Dorlas Koffiebranders www.smitdorlas.nl
Sophisticated Enterprises www.cyclone-x.com
Solid Finance Group
Spaansen Groep www.spaansen.nl
Staalbankiers www.staalbankiers.nl
Strogoff Freshfood www.strogoff.nl
Tandartsenpraktijk TP Heerhugowaard  www.tpheerhugowaard.nl/
Tandprothetische Praktijk R.J. Nobel www.nobelkunstgebit.nl
Taxi Marcus BV www.marcus.nl
Teamwork Dental www.teamworkdental.nl
Tebunus Tube Bending BV www.tebunus.nl
Tele 2 Zakelijk www.tele2.nl/zakelijk
Thebo Horeca www.thebohoreca.nl
The Irish Cottage
Thuisin Hoorn
www.theirishcottage.nl
thuisin-hoorn.nl/
TPP Zethoven Tandtechniek www.tppzethoven.nl
Triangulo G.S.Z.
Tulip Medical www.tulipmedical.com
Uranus Beheer www.uranusbeheer.nl
Valucor
Van der Meer & Philipsen www.vdmeer-philipsen.nl
Van der Bel Sloopwerken www.vanderbel.nl
Van Galen Advies, Begeleiding en Marketing B.V. www.vangalenadvies.nl
VBEX www.vbex.nl
Veko Lightsystems International www.veko.nl
Verbruggen Sierwerken www.sierhekwerkenverbruggen.nl
Verheul Groep www.phverheul.nl
Verweij Metaaltechniek BV www.verweijbv.com
Verhoeve Groep www.verhoevegroep.com
VHC Jongens www.vhcjongensbv.nl
Vlaar Vastgoed Consultancy BV www.vlaarvastgoedconsultancy.nl
VR Bouw Bouwbedrijf www.vrbouw.nl
Walraven Sax  www.walravensax.nl/
WEA Accountants & Adviseurs www.wea.nl
Wiedijk Accountantskantoor www.wiedijk.nl
Wijnands Advies www.wijnandsadvies.nl
Wilson Golf Nederland www.wilsongolf.nl
Wim Stam Beheer BV
Zwaan & Schouten Garantiemakelaars www.zwaanschouten.nl

Reserveer starttijd

Wilt u een rondje golfen op onze golfbaan, neem dan even een kijkje in de agenda of er nog starttijden vrij zijn en reserveer uw starttijd.

Reserveer starttijd