Bedrijfsleden


Regthuys heeft 4 TOPsponsoren:

Rabobank KVNH
www.rabobank.nl/kvnh

Issys ICT
https://www.issys-ict.nl

Verheul: Adviseurs voor het leven!
https://www.phverheul.nl

Breed Onderhoud
https://www.breedschilderwerken.nl/

Daarnaast zijn onderstaande bedrijfsleden bij ons actief:

ABC Hekwerk www.abchekwerk.nl
ABN-Amro www.abnamro.nl
Actus Notarissen www.actusnotarissen.nl
Administratiekantoor Bervoets www.efgbervoets.nl
Agriport www.bezoekagriport.nl
Aha de Man, Verhoeve Groep www.verhoevegroep.com
Alan Rijks Golf Course Design www.alanrijks.nl
Automatic Electric Europe www.ae-europe.nl
Autowaard BV www.autowaard.nl
B & B Quality Bulbs www.qualitybulbs.com
B& O Project Afbouw www.beno.nl
Ballast Nedam Infra Noord-West Bv www.ballast-nedam.nl
Bakker Koning www.bakkerkoning.nl/
BDO Accountants & Adviseurs www.bdo.nl
Bierfabriek www.bierfabriek.com
Bogra www.bogra.nl
Bot Flowerbulbs.nl www.botflowerbulbs.nl
Bosman Promotor www.bosman-promotor.nl
Bottlenecker www.bottlenecker.nl
Bot Ramen & Deuren BV www.botramenendeuren.nl
Bouwadvies de Leeuw
Bouwbedrijf Theo Kruijer b.v. www.theokruijer.nl
BPD Ontwikkeling www.bpd.nl
Bredow Hydraulics www.bredow.nl
Breed Onderhoud www.breedschilderwerken.nl
Bureau de Klare Lijn www.bdkl.nl
BOEMMM reclame & design
Dakdekkersbedrijf R. Rommers BV www.dakdekker.nl
Deep Drill Supply Group www.deepdrill.nl
De Jong en Roos BV www.jrs.nl
De Toekomst Ontwikkeling B.V. www.dtobv.nl
De Toekomstgroep www.toekomstgroep.nl
Decorette Woonatelier Hoorn www.decorettehoorn.nl
Dijkstra Interim Finance
Doorjeplafond.nl www.doorjeplafond.nl
DSE Oil and Gas www.dseog.com
DWD Interieurbouw www.dwdinterieurs.nl
DOBLA www.dobla.com
Felixx Pensioen consultants www.felixxpensioen.nl/
Florijn Investments
Fotostudio Gerard Vlaar / Paul Schipper www.fotostudiogerardvlaar.nl
Forward Business Solutions www.fwbs.nl
Fietsenstunt www.fietsenstunt.nl
Frans Stokman Beheer BV www.fransstokman.nl
Fun Festijn Medemblik www.funfestijn.nl
Fysiotherapie Hollands Kroon www.fysiotherapiehollandskroon.nl
Flynth adviseurs en accountants www.flynth.nl
G en S Vastgoed www.gensvastgoed.nl
Garage Groenewoud B.V. www.groenewoudvankesteren.nl
Gomes Mercedes Benz www.gomes.nl
Gorter Luiken BV www.gorterluiken.nl
Gorter Group www.gortergroup.com
Grontmij www.grontmij.nl
Grondbalans BV www.grondbalans.com
Groot-Connect Projectontwikkeling
GP Groot www.gpgroot.nl
Holland Staal www.hollandstaal.nl
H2XCommunicatiemakers www.h2x.nl
Hart Allround Bouw Medemblik
Herke ICT Group https://www.herke.nl/
HGG Group www.hgg-group.com/nl/
Hig Building Solutions www.hig.nl/building-solutions
H&S Adviesgroep www.hsadviesgroep.nl
H. Leegwater Beheer BV www.leegwater.nl
Hekos Oriental Food www.hekos.nl
HSB Bouw www.hsb-bouw.nl/
Huisartsenpraktijk Piccardt Brouwer niedorp.hknhuisartsen.nl
ID Administratieve Dienstverlening www.id-administratie.nl
Inbev www.ab-inbev.nl
Indoorspeeltuin FunFestijn www.funfestijn.nl
Interpolis www.interpolis.nl
Intramar www.intramar.nl
Issys ICT www.issys-ict.nl
Jacco Van Zoonen www.vanzoonen.keurslager.nl
Klaver Building www.klaverbuilding.nl
Klaver Giant Groep www.giant.nl
Klaver Kaas www.klaverkaas.nl
Klaver Makelaardij www.klavermakelaardij.nl
Knoop Automotive Consultancy www.knoopautomotiveconsultancy.nl
Koets/Welboren Financieel Adviseurs  www.koetswelboren.nl
Lean2Succes www.lean2succes.nl
Leegwater Houtbereiding BV www.leegwater.nl
Loodgietersbedrijf Smak
Masters of Golf B.V. www.mastersofgolf.eu
Mats + Profiles www.matsprofiles.nl
MarcelisDekave www.marcelisdekave.nl
Noordwest Ziekenhuisgroep www.gemini-ziekenhuis.nl
Noord Hollands Dagblad www.noordhollandsdagblad.nl
OMNYACC Schagen Accountants & Adviseurs  www.tempo-roll.com
Opsteker Media opstekermedia.nl
Outdoor Solutions www.outdoor-solutions.nl/
P. Bleeker Langedijk Beheer BV www.beno.nl
PBT Beveiliging www.pbt.nl
Pieterse Prothese Laboratorium www.pieterselab.nl
Poland bestratingen www.polandbestrating.nl
Praktijk Fysiotherapie St. Pancras/Middenwaard/Obdam www.praktijksintpancras.nl/
Pneunet Groep www.pneunetgroep.nl
Punt & Partners Automatisering B.V www.pp.nl
Pearle Opticiens Heiloo www.pearle.nl
Quant Consultancy Electronics www.qconsultancy.nl
Rabobank NHN www.rabobank.nl
Rabobank Kop van Noord-Holland www.rabobank.nl/kvnh
Reijngoud Engineering www.reijngoud.nl
Reyez! Digitaal Bureau www.reyez.nl
Rodi Media www.rodimedia.nl
ROWA Druk & Media www.rowa.nl
Roos Housing www.rooshousing.nl
Sancti Adalberti www.sanctiadalberti.nl
Schipper Kozijnen www.schipperkozijnen.nl
Sea mar www.seamar.nl
Slagerij Jeroen de Vries www.slagerijjeroendevries.nl
Smit en Dorlas Koffiebranders www.smitdorlas.nl
Sophisticated Enterprises www.cyclone-x.com
Solid Finance Group www.solidfinancegroup.nl
Spaansen Groep www.techniekwerkt.nl
StoreVan Nedeland Bedrijfswageninrichtingen www.travelcontrol.com
Stammis Horeca www.stammishorecaverhuur.nl
Strogoff Freshfood www.strogoff.nl
 Tandartsenpraktijk TP Heerhugowaard  www.tpheerhugowaard.nl/
Tandprothetische Praktijk R.J. Nobel www.nobelkunstgebit.nl
Taxi Marcus BV www.marcus.nl
Teamwork Dental www.teamworkdental.nl
Tebunus Tube Bending BV www.tebunus.nl
Tele 2 Zakelijk www.tele2.nl/zakelijk
Tempo Trommels en Rollen BV www.tempo-roll.com
Thebo Horeca www.thebohoreca.nl
The Irish Cottage www.theirishcottage.nl
Thuisin Hoorn www.thuisin-hoorn.nl
TPP Zethoven Tandtechniek www.tppzethoven.nl
Tulip Medical www.tulipmedical.com
Uranus Beheer www.uranusbeheer.nl
Van der Meer & Philipsen www.vdmeer-philipsen.nl
Van der Valk Hotel Hoorn www.hotelhoorn.com
Van der Bel Sloopwerken www.vanderbel.nl
Van Galen Advies, Begeleiding en Marketing B.V. www.vangalenadvies.nl
VBEX www.vbex.nl
Veko Lightsystems International www.veko.nl
Verbruggen Sierwerken www.sierhekwerkenverbruggen.nl
Verheul Groep www.phverheul.nl
Verla Opleidingen www.verlaopleidingen.nl
Verweij Metaaltechniek BV www.verweijbv.com
Verhoeve Groep www.verhoevegroep.com
VHC Jongens www.vhcjongensbv.nl
Vlaar Vastgoed Consultancy BV www.vlaarvastgoedconsultancy.nl
VR Bouw Bouwbedrijf www.vrbouw.nl
Walraven Sax www.walravensax.nl/
Wapen van Egmond www.wapenvanegmond.nl
Wiedijk Accountantskantoor www.wiedijk.nl
Wilson Golf Nederland www.wilsongolf.nl
Woninginrichting-Aanhuis Schagen www.woninginrichting-aanhuis.nl
Zwaan & Schouten Garantiemakelaars www.zwaanschouten.nl

Reserveer starttijd

Wilt u een rondje golfen op onze golfbaan, neem dan even een kijkje in de agenda of er nog starttijden vrij zijn en reserveer uw starttijd.

Reserveer starttijd